Nikdy to nebolo ľahšie pripraviť si vlastný web

Aby sme vyhoveli v poskytovaných službách a riešeniach čo najväčšiemu počtu zákazníkov, pripravili sme servery tak, aby na nich bežali aj tie najobľúbenejšie open source aplikácie. Či už budete chcieť vytvoriť blog, fórum, webstránku pomocou redakčného systému (CMS), vlastnú fotogalériu, alebo predávať na internete, môžete tak urobiť rýchlo a ľahko s webhostingom Môjhosting. Vzhľadom k tomu, Môjhosting beží na platformách Linux, Apache, MySQL a PHP s ktorými sú všetky najobľúbenejšie aplikácie a software kompatibilné.


Joomla! Logo

WordPress

WordPress je semantická osobná publikačná platforma (tj. blog) so zameraním na estetiku, webové štandardy a použiteľnosť. Podporuje viac užívateľov, kategórií, komentáre, bookmarklety, RSS, niekoľko API a mnoho ďaľších funkcií.

www.wordpress.org

Joomla! Logo

Joomla!

Joomla! je jedným z najsilnejších Open Source systémov pre správu obsahu na svete. Joomla sa používa po celom svete na rôzne riešenia, od jednoduchých webových stránok až po komplexné podnikové aplikácie. Joomla! sa ľahko inštaluje, ľahko spravuje a je spoľahlivá.

www.joomla.org

Drupal Logo

Drupal

Drupal je softvér, ktorý umožňuje jednotlivcovi alebo skupine užívateľov ľahko publikovať, spravovať a organizovať veľké množstvo obsahu na webových stránkach. Desiatky tisíc ľudí a organizácií používajú Drupal pre dosiahnutie výsledkov v rôznych druhov webových stránok.

www.drupal.org

osCommerce Logo

Opencart

Je internetový obchod, ktorý ponúka svojim užívateľom vloženie neobmedzeného počtu produktov, kategórií a výrobcov. Je možné použiť viac mien, platobných spôsobov a dodania tovaru. Má prehľadnú administráciu a podporuje správu viac obchodov pomocou jednej inštalácie.

www.opencart.com

Čo o nás hovoria naši zákaznícii